T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Beşiktaş Sait Çiftçi Devlet Hastanesi

Değerlerimiz


Degerlerimiz

 

   Saglikli yasamanin insan hayatinda ne kadar degerli oldugunun farkindayiz. Besiktas Devlet Hastanesi olarak bireylerin yasam kalitesini ve verimliligini arttirmak için tüm özverimizle bu dogrultuda çaba harciyoruz. Kaliteli bir saglik hizmetinin teknoloji, egitim, disiplin ve iyi bir organizasyonun yaninda merhamet, güleryüz, sefkat ve vicdan gibi manevi degerlerle de yakindan alakali oldugunu biliyoruz ve çalisanlarimizin is hayatlarinda bu tavri benimsemeleri için her anlamda tesvikçi ve takipçiyiz.
   Besiktas Devlet Hastanesi Saglik Bakanligi'nin belirlemis oldugu -hasta/insan odakli- kalite kriterlerini eksiksiz karsilayabilmek ve böylece sundugu saglik hizmetinin kalitesini en üst seviyede muhafaza edebilmek için yogun çaba harcamaktadir. Bunun neticesini huzurlu ve güvenli ortam, hijyenik mekanlar ve yüksek hasta memnuniyeti olarak almaktayiz. Hastane çalisanlari olarak bu hizmeti size saglarken yukarida dile getirdigimiz kalite standartlarindan, insani degerlerimizden ve haklardan (hem hasta hem çalisan haklari) ödün vermeden tüm içtenligimizle görevimizi yerine getirmenin hazzini yasiyoruz.
   Hastanemizin, size hak ettiginiz hizmetin ve samimiyetin en iyisini sunmaya devam edeceginden, bu yolda her türlü çabayi ve fedakarligi ortaya koyacagindan emin olunuz.
Saglik, huzur ve mutluluk dileklerimle....
Dr.Abdullah VELİOĞLU
Besiktas Sait Çiftçi Devlet Hastanesi Bashekimİ .